Bilişim ve iletişim sektöründe edinmiş olduğu tecrübeleri forum sayfasındaki sorunlar ile harmanlayarak, yetmediği yerde araştırma ile soruna çözüm odaklı yaklaşıp ;
” Paylaşmak Güzeldir ” ilkesi ile Türk Blackberry kullanıcılarının daha eğlenceli, fonksiyonel ve Sorunsuz bir telefona kavuşmasını sağlamaktadır.

BBM Pin: 20FECDFC

Tarih

12.08.11

Nobex Radio 3.0.6

Merhabalar.

Blackberry cihazınız üzerinden Radio dinleyebileceğiniz güzel bir uygulama Nobez Radio uygulaması. Uygulama ile Yüzlerce Yerli ve Binlerce Yabancı Radyo kanalını dinleyebileceksiniz. Uygulamanın Türkçe Dil Desteğide bulunmaktadır.

Ayrıca dinlediğiniz Radyo kanalını hemen Facebook veya twitter üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

 

Uygulama Hakkında daha fazla bilgi ve uygulamayı indirmek için forum sayfamıza gidebilirsiniz.

 


3 yorum

Etiketler: , ,


Yorumlar (3)
  1. Ted Miles 12 Ağustos 2011

    Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladıktan sonra Blackberry Desktop Manager’ı kullanarak cihazınızı modem olarak kullanabilirsiniz. Bu işlem turkcell BIS aboneliği dışında ücrete tabidir. Uygulama ile ilgili daha kullanma şansımız bulunmadı fakat bu uygulamaya ait sitede diğer işletim sistemleri içinde uygulama olduğu için internet apn kullandığını düşünüyorum…


  2. Shawn Miller 12 Ağustos 2011

    Bu uygulama 4GBlik paketim uzerinden mi baglanti kuruyor yoksa serbest mi calisiyor? Ya da wireless baglanti olan yerlerde mi?


  3. Arthur Ross 12 Ağustos 2011

    Blackberry 9700 BOLD’u modem gibi nasil kullaniriz? Laptoptan baglanti icin?


Reklam