Tarih

14.06.13

Mass Effect – Infiltrator BlackBerry World’te!

BlackBerry 10’a eklenen en yeni ve sağlam oyunlardan biri :

Mass Effect – Infiltrator !

Blackberry-Mass-Effect-1

Son dönemde özellikle artan mobil oyun oynama isteği ile bütün büyük oyun şirketleri gerçekten çok başarılı , grafikleri gelişmiş ve oynanabilirliği çok rahat oyunlar çıkarmaya başladılar.Fifa , Need For Speed , Sim City ve Battlefield gibi unutulmaz oyunların yaratıcısı Electronic Arts’ın BlackBerry World’e yeni eklenen oyunu Mass Effect – Infiltrator ise türünün son ve başarılı bir örneği olarak işte karşımızda.

Çocukken bu tip oyunlara “ilerlemeli oyun” der , arkadaşlarımıza da “ilerlemeli oyun aldım oğlum süper valla” diye artistlik yapardık. O da gider pedere söylerdi. Parası bol altın künyeli komşu, oğluna çekerdi hemen fiyakalı bir Amiga 500 , bizde elimizde kalan Commodore 64’le kedinin ciğere baktığı gibi kalırdık öyle. Neyse çocukluk travmalarının yeri değil diyelim ve oyunumuza geçelim. :)

Ciddi anlamda grafikleri ve oynanabilirliği çok başarılı olan , sezgisel pad’i ile hafif dokunuşlara bile anında tepki veren tuşlara sahip bu oyun sadece boş zamanlarınızda oynadığımız oyunların dışına çıkarıyor, kendisini ve sırf biraz daha “ilerlemek” için boş vakit yaratmaya itiyor bizi. Bilim-kurgu türündeki hikayede amaç  Cerberus ajanı olan Randall Enzo’nun daha önceden masum köylü edasıyla kampa topladığı yaratıklara gereğinden fazla deney yapılması üzerine bu işten vazgeçip taraf değiştirmesiyle başlar ve artık amaç Cerberus Üssünü tamamen ele geçirmektir. Bir orduya karşı tek kişi çarpışmak zorundayızdır ve yaptığımız artistik vuruşlarla kazanacağımız özel kalkanlar ve şahane dövüş özellikleri gezegeni kurtarmakta bize yardımcı olacaktır. Öyleyse let the game begin! Haydi oyun başlasın! Bu arada çok yakında videolu anlatımını da yayınlayacağım. Önce biraz “ilerleyeyim” , şuan çok başındayım ;)

İlave notlar:

 1. Oyunumuz 338.8 MB (Oyun tanıtımında hem 338 hemde 450 yazıyor, güncellemesi olabilir)
 2. Her güzel şeyin bir bedeli var , ücreti 4,99 Dolar
 3. Tanıtım videosu linki :
 4. Oyunu indirmek için : 

Barkod ile indirmek için,

Mass Effect - Infiltrator Barkod Üzerinden İndirebilirsiniz.

 

Mass Effect – Infiltrator Ekran Görüntüleri


5 yorum

Etiketler: , , , , , , , , ,


Yorumlar (5)
 1. Clarence Gordon 08 Aralık 2013

  :Nasıl indiriliyor bi bilginiz varmıdır?


  • Malcolm Barnes 12 Aralık 2013

   Cihazınızdan blackberry world e giriş yapıp mass effect yazıp arama yapınız. 0,99$ karşılığından satın alarak indirme işlemini yapabilirsiniz.


 2. Cheryl Alexander 17 Haziran 2013

  masseffecti bilgisayarda oynamıştım
  klavye mouse ile oynamaya alışkınım
  z10 da nasıl oynanır çok merak ediyorum
  hemen kurmam lazım


 3. Margarita Cole 15 Haziran 2013

  oyunu kurdum ama oynamaktan teşekkür etmeyi unuttum:)


 4. Corinna Canty 14 Haziran 2013

  Ellerinize sağlık…


Reklam