Bilgisayar Programcısı, Blackberry Aşığı Spor yapmayı çok sever, özellikle Tenis, Squash, Yüzme en büyük tercihleridir. Zıpkınla dalmak ve Akvaryumla uğraşmak dışında Gitar çalmak, Yamaç Paraşütü, Sivil Havacılık ve Kitap okumak hobileri arasındadır. Çocukken hep Savaş Pilotu olmayı isterdi.

Tarih

18.11.11

Blackberry Messenger 6.1 İncelemesi

BBM artık Daha Kişisel, Daha Özel ve Hareketli Profil Resimlerine sahip

‘in Betazone ‘da yayınlandığını daha duyurmuştuk.

Şimdi gelin hep birlikte Blackberry Messenger 6.1 ‘deki yeniliklere gözatalım.

 

Hareketli Profil Resimleri

Sabit duran profil resimlerinden sıkıldınız mı? İşte size çözüm. Hareketli Profil Resimleri sayesinde artık daha neşeli ve canlı resimler ekleyebilirsiniz. Şu anda ile hazır gelen (beta sürümünde) 3 adet hareketli resim var. Aşağıdaki gibi. Beta sürümün sona ermesi ile birlikte daha fazla hareketli profil resmi eklemek istediklerini belirtiyor #TeamBlackberry

  

Yeni İfadeler

12 adet yeni eklenen ifade sayesinde ne yaptığınızı veya ne hissettiğinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Eklenen yeni ifadeler şu şekilde ;

 

Kişisel Mesajlarda Arttırılmış Karakter Desteği

Kişisel durumunuza artık daha fazla karakter içeren iletiler yazabilirsiniz. 80 karakterden 160 karaktere arttırılmış kişisel mesajlarda duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Renklendirilmiş Sohbet Balonları

‘da sohbet yaparken artık sohbet balonlarının rengini değiştirebilirsiniz. İstediğiniz kişinin profiline girip chat balonunda hangi rengi isterseniz onu seçin. Konuşmalarınızda karşı tarafın yazdıkları seçtiğiniz renkteki baloncukta görünecektir.

 

 

Resimler / BBM Entegrasyonu

Artık çektiğiniz fotoğrafları ve cihazınızda bulunan resimleri kolaylıkla BBM Profil resmi olarak belirleyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey fotoğraf/resmi açıp Menü tuşuna basmak ve “Set as BBM Display Picture” (BBM Profil Resmi Olarak Ayarla) demek.

 

*** Not : Yeni özellikleri ile i indirmek için ‘a üye olmanız gerekmektedir.


1 yorum

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorumlar (1)
Reklam