Bilgisayar Programcısı, Blackberry Aşığı Spor yapmayı çok sever, özellikle Tenis, Squash, Yüzme en büyük tercihleridir. Zıpkınla dalmak ve Akvaryumla uğraşmak dışında Gitar çalmak, Yamaç Paraşütü, Sivil Havacılık ve Kitap okumak hobileri arasındadır. Çocukken hep Savaş Pilotu olmayı isterdi.

Tarih

05.08.11

BlackBerry App World 3.0 Betazone ‘da Yayında

 

Uzun zamandır beklediğimiz Appworld 3.0 Blackberry Betazone ‘da yayınlandı.

Revize edilmiş olan uygulamada ihtiyaç duyulan güncellemelerle birlikte tamamen yenilenmiş bir görsel arayüz de beraberinde geliyor.

Os5, Os6 ve Os7 destekli cihazlarda çalışacak olan Appworld 3.0 henüz beta aşamasında olduğu için hatalar olması muhtemel. Ancak umuyoruz ki bu hatalarda kısa süre içerisinde giderilecektir. BlackBerry App World 3.0 ‘ın yeni özelliklerine birlikte gözatalım.

BlackBerry App World 3.0 ile uygulama, oyun ve tema indirme kolaylaştırılmış durumda. Bu son sürüm Appworld ‘ün içerdiği yeni özelliklerden bazıları ise şu şekilde ;

 • Yeni Şık Tasarım – BlackBerry App World deneyimi en son ve en iyi uygulamalara kolayca erişebileceğiniz şekilde yeniden dizayn edilmiş ve kullanım kolaylığı sağlanmış durumda. Yeni ve ilgi çekici uygulamalar, Appworld ekranının sağ üstünde kayan resimler halinde ekrana getiriliyor.
 • Yeni Kanallar – Uygulamalar, Oyunlar ve temalar ile birlikte kendi kanallarınız sayesinde istediğiniz uygulamalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Her bir kanal kendi içerisinde Kategoriler, En çok İndirilen Ücretsiz Uygulamalar, En Çok İndirilen Ücretli Uygulamalar, Yeni Eklenenler, En Çok Oylananlargibi hızlı erişimlere sayfalarına sahip.
 • Hesabım Menüsü – Hesabım (My Account) menüsü, Blackberry ID ‘nize ve ödeme ayarlarınıza kolayca erişebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz şekilde düzenlenmiş durumda. Hesabım (My Account) bölümüne Ana Ekran’dan direkt olarak erişebilirsiniz.
   
 • Yeni My World Özellikleri – My World, cihazınızda yüklü uygulamaları ve onların durumlarını göstermekle birlikte artık uygulamaların Appworld ‘teki detaylı tanıtımına da ulaşmanızı sağlar.  Yüklenen / Silinen ve Aboneliklerinizin ayrı ayrı görüntülenip yönetilmesini sağlar. Yeni bir güncelleme veya abonelik yenilemesi olduğunda sizi push teknolojisi ile bilgilendirir. Ek olarak Uygulamaları Alfabetik olarak veya Uygulamanın Boyutunegöre sıralama imkanımızda bulunuyor.
 • App Sosyal Paylaşım – Bir uygulama bulduğunuzda uygulama sayfasından ayrılmadan direkt olarak kontaklarınızla BBM, Facebook, Twitter, Email ve SMS üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.
 • Geliştirilmiş Uygulama Detayları Ekranı – Bu görünümde hızlıca uygulama detaylarına ulaşabilir, görüşleri inceleyebilir, oylama yapabilir ve ekran görüntülerine bakabilirsiniz.
    
 • Geliştirilmiş Arama Seçeneği – Ana ekrandaki Arama çubuğunu kullanarak hızlıca uygulamaları arayabilir ve arama sonuçlarını kanal bazında (My World – Uygulamalar vb.) görüntüleyebilirsiniz. Arama çubuğu aynı zamanda her bir kategori içerisinde de bulunmaktadır. Arama sonuçlarında Filtreler de kullanabilirsiniz. Filtre olarak Tümü, Ücretsiz, Deneme Sürümü, Ücretli, 3 yıldızdan fazla oy alan uygulamalar şeklinde ayrım yapabiliyorsunuz.
    
Blackberry Appworld 3.0 ‘ ı Betazone üyeleri hemen yükleyebilirler.

5 yorum

Etiketler: , , , , , , , , ,


Yorumlar (5)
 1. Elizabeth Lee 05 Ağustos 2011

  İyi akşamlar 9800 modelinde GPS i calistiramiyorum yardımcı olabilirmisini


 2. Iris Ingram 05 Ağustos 2011

  Cok guzel olmus ozellikle temalarda on izleme gayet guzel,ama cok donuyor …


 3. Eric Henderson 05 Ağustos 2011

  OS5, OS6 ve OS7 li tüm cihazlarda çalışıyor. Betazone üyeleri indirebilir sadece.


 4. Marianna Pineda 05 Ağustos 2011

  OS5, OS6 ve OS7 li tüm cihazlarda çalışıyor. Betazone üyeleri indirebilir sadece.


 5. Glenda Hernandez 05 Ağustos 2011

  Merhabalar, bütün bb modelleri için geçerli mi bu uygulama bide nasıl nerdne indirilebiliniyor ?


Reklam