Bilgisayar Programcısı, Blackberry Aşığı Spor yapmayı çok sever, özellikle Tenis, Squash, Yüzme en büyük tercihleridir. Zıpkınla dalmak ve Akvaryumla uğraşmak dışında Gitar çalmak, Yamaç Paraşütü, Sivil Havacılık ve Kitap okumak hobileri arasındadır. Çocukken hep Savaş Pilotu olmayı isterdi.

Tarih

01.03.14

Blackberry 10 Yeni Mesajlaşma Uygulaması Telegram

Bir Başka Çoklu Platform Mesajlaşma Uygulaması BlackBerry 10’a Geldi – İşte Karşınızda Telegram

Bir başka anlık mesajlaşma uygulaması olan Telegram Blackberry 10 ‘a geldi. Uygulama doğal bir Blackberry 10 uygulaması değil. Android’den port edilen bir uygulama . Ancak yaptığımız testlerden sonra herşeyin yolunda gittiğini görüyorum.

Whatsapp’a benzer bir mantıkla çalışan uygulamada telefon numaranız ile kayıt oluyorsunuz ve rehberinizde uygulamayı kuran diğer arkadaşlarınızı görebiliyorsunuz. Ek olarak, rehberinizdeki bir kişi Telegram uygulamasını indirirse size bildirim geliyor. Bu özellik oldukça iyi =)

Peki Whatsapp’tan veya BBM’den daha iyi bir uygulama mı? Şu an için öyle gözükmüyor. Google Play üzerinde uygulamanın indirilme sayısı ve yorumlarına bakılacak olursa popüler uygulamalardan biri olacak gibi. Ancak Whatsapp veya BBM’ in yerini alamayacağını düşünüyorum.


0 yorum

Etiketler: , , , , ,


Reklam