Bilgisayar Programcısı, Blackberry Aşığı Spor yapmayı çok sever, özellikle Tenis, Squash, Yüzme en büyük tercihleridir. Zıpkınla dalmak ve Akvaryumla uğraşmak dışında Gitar çalmak, Yamaç Paraşütü, Sivil Havacılık ve Kitap okumak hobileri arasındadır. Çocukken hep Savaş Pilotu olmayı isterdi.

Tarih

17.05.12

Ayda 5 TL’ye BlackBerry Messenger Paketi sadece Avea’da

Ayda 5 TL’ye BlackBerry Messenger Paketi sadece Avea’da

Cazip fiyatlı BlackBerry internet paketleri Avealıları bekliyor

Faturasız hat sahibi BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları, Avea’dan BlackBerry Özgür Paket, BlackBerry Ekonomik Paket ve BlackBerry Messenger (BBMT) Paket ile ihtiyaçlarına uygun internet paketini ayda 5 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla seçme fırsatı yakalıyor

Türkiye’nin en çok konuşturan mobil iletişim operatörü Avea, faturasız BlackBerry cihaz sahibi kullanıcılarına internet ihtiyaçlarına uygun yeni BlackBerry internet paketleri sunuyor. BlackBerry Özgür Paket, BlackBerry Ekonomik Paket ve BlackBerry Messenger (BBMT) Paketi ile farklı kullanım alışkanlıklarına özel geliştirilmiş internet paketleri ile faturasız hat sahibi Avealılar, internetin keyfini doyasıya yaşayabilecek.

Türkiye’de bir ilk niteliğindeki BlackBerry Messenger (BBMT) Paketi ile Avea, müşterilerine ayda sadece 5TL’ye sınırsız mesajlaşma fırsatı sunuyor. Bu paketi tercih eden Avealılar, her an her yerde sınırsız mesajlaşmanın keyfini çıkarırken, paket seçimleriyle aylık bedava 100 SMS de kazanacak.

 

Mesajlaşmakla yetinmeyen, sosyal medyadan ayrı kalamayanlar için BlackBerry Ekonomik Paket ise faturasız Avea BlackBerry kullanıcılarına ayda sadece 9TL’ye sunuluyor. Faturasız Avea’lılar, aylık 250 MB’lık internet paketiyle BlackBerry Application World üzerinden istedikleri uygulamayı indirebilecek; Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara erişebilecek. Üstelik tüm bunları yaparken BlackBerry Messenger ile mesajlaşmaktan da geri kalmayacaklar.

 

Avea’nın BlackBerry kullanıcılarına sunduğu diğer bir alternatif olan BlackBerry Özgür Paket‘i seçen faturasız BlackBerry kullanıcıları ise ayda sadece 16TL’ye BlackBerry cihazlarının keyfini doyasıya yaşayacak. E-posta ve interneti sürekli kullanan abonelere yönelik sunulan pakette, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara giriş, anlık mesajlaşma uygulamaları, BlackBerry Application World ve BlackBerry cihazlarının vazgeçilmezi BlackBerry Messenger uygulaması yer alıyor.

Detaylar için : 


1 yorum

Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Yorumlar (1)
  1. Dexter Clayton 24 Mayıs 2012

    Ne kadar saçma birşey bu ya faturasızlara sınırsız BİS 15 TL faturalılara 32.68 TL ne zaman şu faturalı hat kullanıcılarını yolunacak kaz olarak görmeyi bırakacaklar çok merak ediyorum …


Reklam