Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Unavailable For Device Blackberry

Turuncu Kuşak TrSniper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    116

Unavailable For Device Blackberry

Merhabalar..

Telefonumu bugun servısten aldım.. yazılım yuklemısler fakat appworlde gırdıgımde Other Devices kısmında BBM Ve foursquare için Unavailable For Device yazıyor Ve uygulamaları indiremiyorum. bunu nasıl çözebilirim ?
    Yaprak döker bir yanımız , Bir yanımız bahar bahçe

Kahverengi Kuşak erknygt2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    163

Ynt: Unavailable For Device Blackberry

Cihazınızdan şu adrese girin ve App World'ün son sürümünü indirin: http://m.blackberry.com/tr/tr/blackberry-app-world.html

Sorununuz çözülmez ise App World'ün içindeki My World bölümüne girip "alt" tuşuna basılı tutarak "RST" yazın ve tekrar deneyin.

Yer
    İstanbul
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    116

[quote author=Tetra link=topic=24807.msg164708#msg164708 date=1357941486]
    Cihazınızdan şu adrese girin ve App World'ün son sürümünü indirin: http://m.blackberry.com/tr/tr/blackberry-app-world.html

Sorununuz çözülmez ise App World'ün içindeki My World bölümüne girip "alt" tuşuna basılı tutarak "RST" yazın ve tekrar deneyin.
    [/quote]

Maalesef denememe ragmen olmadı.. Appworld surumunu guncelledım dedıgınızı yaptım fakat işe yaramadı.. Tarayıcıdan foursquare ındırmek ıstedım tekrar appworlde geldı yıne uygulamanın ınmesı gereken yerde bu hatayı aldım.. BBM Inıyor fakat girişte İlişkilendirilemıyor hatası alıyorum Appworldden ise baktıgımda yıne Bbm ıcınde unavailable hatasını alıyorum..

Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    163

Cihazınızın rehber, sms, takvim vs gibi sadece kişisel kullanımınıza yararı olan bilgilerini Desktop Manager aracılığıyla yedeğini alın. Ardından cıhazınızın ayarlar bölümüne girip cihazı wipe (güvenlik temizlemesı) edin. 3. parti uygulamalar, kişisel veriler vs hepsini işaretleyin ve onaylayın.

Bu işlem sayesinde cihazınız temizlenir. Ardından hiç bir işlem yapmadan önce yine App World'e girip BBM ve diğer uygulamaları yüklemeyi deneyin. Normal şartlarda sorununuzun geçmesi lazım. Eğerki bu işlemlere rağmen hala geçmemişse http://www.blackberry.gen.tr/smf/yaz...s-t7274.0.html linkindeki adımları uygulayın. Bunlar normal şartlarda kesin çözümdür. Yine olmaz ise başka arkadaşlara danışırız.

Yer
    İstanbul
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    116

[quote author=Tetra link=topic=24807.msg164716#msg164716 date=1357944227]
    Cihazınızın rehber, sms, takvim vs gibi sadece kişisel kullanımınıza yararı olan bilgilerini Desktop Manager aracılığıyla yedeğini alın. Ardından cıhazınızın ayarlar bölümüne girip cihazı wipe (güvenlik temizlemesı) edin. 3. parti uygulamalar, kişisel veriler vs hepsini işaretleyin ve onaylayın.

Bu işlem sayesinde cihazınız temizlenir. Ardından hiç bir işlem yapmadan önce yine App World'e girip BBM ve diğer uygulamaları yüklemeyi deneyin. Normal şartlarda sorununuzun geçmesi lazım. Eğerki bu işlemlere rağmen hala geçmemişse http://www.blackberry.gen.tr/smf/yaz...s-t7274.0.html linkindeki adımları uygulayın. Bunlar normal şartlarda kesin çözümdür. Yine olmaz ise başka arkadaşlara danışırız.
    [/quote]

Cihazı guvenlık temizlemesi yapmıstım hocam lakin yine düzelmedi. Yarın temiz bir wipe edip en guncel yazılımı yuklemeyı denıyecegım.. Yazılımın surumu suan 714 acaba ondan olabilirmidir ?

Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    163

En güncel sürüm hangisi ise onu yükleyin.

Yer
    İstanbul
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    116

[quote author=Tetra link=topic=24807.msg164721#msg164721 date=1357946307]
    En güncel sürüm hangisi ise onu yükleyin.
    [/quote]

Merhabalar.. Cihazımın Surumunu 794 Yükselttim Appworld en guncel surum fakat yıne hala sorun devam edıyor.. Bis Paketım bıtmıs onunla alakalı olabilirmi acaba ? dicem ama desteklemıyor dıyor ne alaka çozemedım bir türlü...

Beyaz Kuşak Yasaklı Üye abject - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    0

Cihazınızı bbsak ile wipe edip yeni yazılımı yükleyerek denediniz mi? Ayrıca videolu anlatımlar bölümünde pc üzerinden app worldden uygulama yükleme konusunu deneyerek pc den yüklemeyi dener misiniz?

Yer
    İstanbul
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    116

[quote author=Doğukan GEZER link=topic=24807.msg164734#msg164734 date=1357989442]
    Cihazınızı bbsak ile wipe edip yeni yazılımı yükleyerek denediniz mi? Ayrıca videolu anlatımlar bölümünde pc üzerinden app worldden uygulama yükleme konusunu deneyerek pc den yüklemeyi dener misiniz?
    [/quote]

Doğukan Bey cok teşekkürler Dedıgınız Gıbı Pcden ındırdım bu sefer oldu ama anlamadıgım telefondan nıye boyle bır sıkıntı verıyor ? Artık hep boyle pcdenmı ındırecegım yoksa sızce kendılıgınden duzelebılırmı bu sorun ? Birde Facebook uygulamasında konum ıcın uzunluk ölçü birimi Mİ veya KM mi hangisi olmalı ? Yardımcı Olan size ve Tetra hocama tekrar cok teşekkür ederim

Beyaz Kuşak Yasaklı Üye abject - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Blackberry Bilgileri

Tecrübe Puanı
    0

Ayarlarda bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.O yüzden cihazınızı bbsak ile wipe edip en güncel sürümü kurun ancak yedek dosyanızı geri yüklemeden bir deneyin.Sorun çözülürse demek ki ayarlarınızda bir sorun var demektir.

BlackBerry Id nizi tek bir cihazda kullanıyorsunuz değil mi ?

Facebook uygulamasında Mi mil anlamına gelir ingilizce olarak uzaklık birimi KM ise türkçe olarak bizim terimimiz mesafeyi KM bazında gösterir.KM olanı seçebilirsiniz.

Sayfa 1/4 1234 SonSon