Bilgisayar Programcısı, Blackberry Aşığı Spor yapmayı çok sever, özellikle Tenis, Squash, Yüzme en büyük tercihleridir. Zıpkınla dalmak ve Akvaryumla uğraşmak dışında Gitar çalmak, Yamaç Paraşütü, Sivil Havacılık ve Kitap okumak hobileri arasındadır. Çocukken hep Savaş Pilotu olmayı isterdi.

Tarih

09.02.13

Blackberry Z10 Avea’da Önsiparişte

Avea’nın Blackberry Z10 Satış Tarihi Belli Oldu

ile dönen Avea’nın şubat ayının sonunda cihazı satışa çıkaracağını biliyorduk.

Websitesi üzerinden Blackberry Z10 için ön sipariş almaya başlayan Avea’nın cihazı piyasaya sunacağı tarih ise belli oldu.

 

28 Şubat 2013 Perşembe Günü Saat : 09:00

cihazın satışta olacağı tarih olarak belirtiliyor.

 

Ücretlendirme

Ücret konusunda şu an için bilgi verilmemiş sitede. Ancak Blackberry 10 Türkiye Lansmanından sonra fiyatların da duyurulacağını düşünüyoruz.

 

Kampanya Bilgisi

Yeni Blackberry Z 10 deneyimi ile aynı anda hem mesajlaşın hem başka sayfalara kolayca geçiş yapın.

Blackberry Z10 Cihaz Özellikleri

BlackBerry Hub
Önemli şeylerin her zaman yakınında olun; sizin için değerli olan her şeyi tek bir yerde tutun. Mesajlarınız ve sohbetleriniz içinde zahmetsizce dolaşmak için tek bir hareketle herhangi bir uygulamadan BlackBerry® Hub’a göz atmanız yeterlidir

BlackBerry Klavye
Yeni dokunmatik BlackBerry® Klavye, kolay yazma deneyimi sağlar. Yazma tarzınızı öğrenip, daha hızlı, daha doğru ve kolayca yazmanıza yardımcı olmak için sözcükler önerir. Bazı harfleri yanlış yazmaya eğiliminiz varsa, klavye bunu anımsar ve doğru tuşa bastığınızdan emin olmak için zekice ayarlar.

Ekran Paylaşımlı BBM Video
BBMT sohbetinizi bir BBMT Video sohbetine dönüştürün ve sizin için değerli kişilerle yüz yüze konuşun. Fotoğrafları, tarayıcınızı göstermek veya bir iş belgesini birlikte gözden geçirmek için yeni Ekran Paylaşımı özelliğini kullanın. Kameranızın görüntüsünü bile paylaşabilirsiniz. Bu, BlackBerry® 10 akıllı telefonlar için yeni ve harika bir  BBM deneyimidir.

Time Shift Mod’lu Kamera
Nokta atışı yapın ve istediğiniz fotoğrafı çekmek için resminizin öğelerini ayarlayın. Time Shift modu, fotoğrafınızdan milisaniyeler sonrasını yakalar; böylece mükemmel resmi oluşturmak için fotoğrafları birleştirmeden önce arkadaşınızın gözünü açmak için geri dönebilir ve ardından diğer arkadaşınızın gülümsemesini yakalamak için ileri gidebilirsiniz.

 

Kampanya bilgisi için


4 yorum

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,


Yorumlar (4)
  1. Becky Hughes 14 Şubat 2013

    Avea’ya ilk sipariş vermiş olanlardan biriyim heralde fiyat belli değil diyorlar ama bana 1899 TL olarak söylendi


  2. Betsy Webb 11 Şubat 2013

    sahibinden.com da çeşitli ilanlar var, 14 şubatta veya 18 şubatta telpa garantili olarak satılıcağıyla ilgili, bu ilanlar gerçeği yansıtmıyor mu ?


Reklam