Bilgisayar Programcısı, Blackberry Aşığı Spor yapmayı çok sever, özellikle Tenis, Squash, Yüzme en büyük tercihleridir. Zıpkınla dalmak ve Akvaryumla uğraşmak dışında Gitar çalmak, Yamaç Paraşütü, Sivil Havacılık ve Kitap okumak hobileri arasındadır. Çocukken hep Savaş Pilotu olmayı isterdi.

Tarih

01.09.13

Real Racing 3 BlackBerry 10 için Yayınlandı

Mobil platformların en popüler yarış oyunlarından birisi olan Real Racing 3, BlackBerry 10 platformu için yayınlandı.

Real Racing 3

Real Racing 3, birkaç gün önce BlackBerry 10 dünyasına adım attı. Etkileyici grafikleriyle ilk günden kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Real Racing 3’ün bir diğer iyi yanı da ücretsiz olması. Android ve iOS platformlarının en çok indirilen yarış oyunlarından Real Racing 3 artık BlackBerry 10 için de indirilebilir.

Real Racing 3

Gerçek Arabalar, Gerçek Pistler, Gerçek İnsanlar

Oyun içerisinde birçok gerçek arabayı kullanabilirsiniz. Özellikle en son eklenen Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi yeni üreticilere ait araçlar oyunu bambaşka bir keyif katıyor. Ayrıca oyun içerisinde yarıştığımız pistlerde gerçekte yarış yapılan pistler. Örneğin Almanya Hockenheim Ring gibi. Time Shifted Multiplayer özelliği ile birlikte herhangi bir zaman herhangi bir kişi ile offline olsa bile yarış yapabiliyorsunuz. Kariyer modundaki yarışlarınızda facebook arkadaşlarınızla veya dünyadaki diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Toplamda 900 üzerinde yarış ile Kupa Yarışları, eleme, kalkış yarışları ve dayanıklılık yarışlarında oynayabilirsiniz. Performansınızı maksimum düzeye getirmek için arabalarınızı modifiye edebilirsiniz. Kişisel tercihleriniz doğrultusunda aracınızı optimize edin.

MintTM 3 Engine sayesinde, Real Racing 3 oyununda araçlarda kalıcı hasar oluşuyor, tam fonksiyonlu dikiz aynası görüntüsü ve dinamik yansımalar size gelişmiş bir yarış gerçekçiliği kazandırıyor. Real Racing 3 ile yeni nesil bir yarış platformuna sahip oluyoruz. Cross-Platform özelliği ile diğer mobil cihazlardaki arkadaşlarızla soyal ve kıyasıya bir yarış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her yerde her zaman yaşayabileceğiniz eksiksiz bir yarış deneyimine Hoşgeldiniz…

 

Oyunu indirmek için .

 

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 


0 yorum

Etiketler: , , , , ,


Reklam