Tarih

10.08.13

BlackBerry 10 – En iyi 10 Ücretsiz Oyun

Yeni BlackBerry 10 İşletim Sistemindeki En İyi Blackberry 10 Oyunlarını Senin İçin Araştırdık

İster bilgisayarda olsun ister toprak üstünde misketlerle ya da plastik askerlerle.. Oyun oynamak , hep en keyif aldığımız şey oldu , hiç vazgeçemediğimiz illet ve hep annelerin cinnet geçirmesine sebep :)

Tam bizim apartmanın altıydı maç yaptığımız saha. Tabi 8-14 yaş aralığında sahanın açıklaması , aralarında 10-15 metre mesafe bulunan 2’şer tane 2 metre arayla konulmuş taş kale arasında kalan alan idi. Hele bide bizimki gibi asfalt ise stadyum bile denebilirdi. :) Her akşam bey baba eve geldi mi sofrada olmadığımdan tam topu almışım gidiyorum , bağırıyorum “işte Maradonaaaa , bir çalııım , iki çalııım , AhaAHhaAHa” yerdim enseye terliği :)

Neyse uzatmayayım. Yani diyeceğim o ki, oyun oynamak pek güzel. Ama en iyi Blackberry 10 ücretsiz oyununu bulucağım diye 54 tane oyun indirip hepsini oynayınca anladım ki oyun oynamakta bir yere kadar. Sevgili okurlar biraz grafiklere , biraz kaliteye falan bakmadım. Oynaması en zevkli ve keyif veren 10 oyunu seçtim. Buyrunuz,

1- Six Guns

2- Angry Birds Star Wars

3- Jetpack Joyride

4- Let’s Golf 3

5- Oregon Settler

6- Fly Kiwi Fly

7- CJ: Strike Back

8- Enigmatis

9- Chasing Yello

10- Beach Buggy Blitz

Bunlar benim en beğendiğim ücretsiz oyunlar , keyifle oyna ey dost! Favorilerini de yorumlarda paylaş ki alem oyun görsün!

Sevgiler , Saygılar


0 yorum

Etiketler: , , , , , , ,


Reklam